ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΜΟΥ

Φίλτρα
null COUPLER ST DUPLEX SINGLEMODE 21.17.0031

Κωδικός plus26:

MPN: 21.17.0031

0,41€

Άμεσα Διαθέσιμο
EFB PIGTAIL SC 50/125 2m LSZH OM4 12τεμ O3326.2

Κωδικός plus26:

MPN: O3326.2

33,96€

Άμεσα Διαθέσιμο
Tp-Link TRANSCEIVER RJ45-F/O SC 10/100 SINGLEMODE 20km MC112CS v5

Κωδικός plus26:

MPN: MC112CS

31,00€

Άμεσα Διαθέσιμο
Digitus Transceiver Rj45-F/O St 10/100 Multimode 2Km DN-82010-1

Κωδικός plus26:

MPN: DN-82010-1

43,65€

Άμεσα Διαθέσιμο
Roline RJ45 Modular Coupler Cat.6 (Class E) STP Outdoor/Industrial black - 21.99.3005

Κωδικός plus26:

MPN: 21.99.3005-10

10,37€

Άμεσα Διαθέσιμο
Tp-Link TRANSCEIVER RJ45-F/O SC 10/100 MULTIMODE 2km MC100CM

Κωδικός plus26:

MPN: MC100CM

29,90€

Άμεσα Διαθέσιμο
Digitus Transceiver Rj45-F/O Sc 10/100 Multimode 2Km DN-82020-1

Κωδικός plus26:

MPN: DN-82020-1

43,65€

Άμεσα Διαθέσιμο
Roline RJ45 Modular Coupler Cat.6A (Class EA) STP Outdoor/Industrial black - 21.99.3007

Κωδικός plus26:

MPN: 21.99.3007-20

8,18€

Παράδοση σε 4 - 15 ημέρες
Digitus Transceiver Rj45-F/O Sc 10/100 Singlemode 20Km DN-82021-1

Κωδικός plus26:

MPN: DN-82021-1

51,70€

Άμεσα Διαθέσιμο
Tp-Link Transceiver Rj45-F/O Sfp 1G Με Υποδοχή Sfp MC220L v4

Κωδικός plus26:

MPN: MC220L

20,00€

Άμεσα Διαθέσιμο
Digitus Sfp Module Lc Giga Single Mode 20Km Cisco Compatible DN-81001-02

Κωδικός plus26:

MPN: DN-81001-02

33,42€

Παράδοση σε 4 - 15 ημέρες
DIGITUS Fiber Optic Splice Box extendible quick lock DN-96205-QL DN-96205-QL

Κωδικός plus26:

MPN: DN-96205-QL

8,87€

Άμεσα Διαθέσιμο
Digitus Transceiver Rj45-F/O Sc 10/100 Singlemode 20Km Sm Bidir B DN-82023

Κωδικός plus26:

MPN: DN-82023

54,42€

Άμεσα Διαθέσιμο
Roline COUPLER ST SIMPLEX MultiMode/SingleMode 21.17.0025/21

Κωδικός plus26:

MPN: 21.17.0025/21-50

0,82€

Άμεσα Διαθέσιμο
EFB Προσοψη 12 X Lc Για ( Καταλληλο Για Β0060 )

Κωδικός plus26:

MPN: 53705.4V2B

7,50€

Άμεσα Διαθέσιμο
TP-Link ​Gigabit SFP module 10km TL-SM311LS v3.0

Κωδικός plus26:

MPN: TL-SM311LS

MiniGBIC Module Single-mode MiniGBIC module Compatible T3700 series, T2700 series,T2600 series, T2500 series, T1700 series, T1600 series, T1500 series, 2/3/5 series switches and MC220L

14,90€

Άμεσα Διαθέσιμο
Tp-Link TRANSCEIVER RJ45-F/O SC 10/100 SINGLEMODE 20km MC111CS v5

Κωδικός plus26:

MPN: MC111CS

31,00€

Άμεσα Διαθέσιμο
Digitus Transceiver Rj45-F/O Sc 10/100 Singlemode 40Km DN-82021-1_040

Κωδικός plus26:

MPN: DN-82021-1_040

59,88€

Άμεσα Διαθέσιμο
EFB Θερμοσυστελλομενα 60Mm

Κωδικός plus26:

MPN: 53100.9

0,27€

Άμεσα Διαθέσιμο
EFB COUPLER SC SIMPEX MULTIMODE 53510.1

Κωδικός plus26:

MPN: 53510.1

1,71€

Παράδοση σε 4 - 15 ημέρες
Digitus SFP MODULE LC GIGA MULTI MODE 0,55km DN-81000

Κωδικός plus26:

MPN: DN-81000

28,51€

Άμεσα Διαθέσιμο
Digitus Sfp Module Lc Giga Single Mode 20Km Hp Compatible DN-81001-01

Κωδικός plus26:

MPN: DN-81001-01

33,42€

Άμεσα Διαθέσιμο
INTRONICS Sfp Module Lc Giga Multi Mode 0,55Km Cisco Compatible

Κωδικός plus26:

MPN: SF8011

51,15€

Παράδοση σε 4 - 15 ημέρες
EFB COUPLER LC DUPLEX MULTIMODE OM4 violet 53334.1

Κωδικός plus26:

MPN: 53334.1

3,27€

Άμεσα Διαθέσιμο
Digitus Καπακι Duplex Sc 100Τεμ AL-BP-SCD

Κωδικός plus26:

MPN: AL-BP-SCD

5,32€

Άμεσα Διαθέσιμο
EFB Pigtail St 9/125 (12Τεμ) Lszh

Κωδικός plus26:

MPN: O1004.2

27,01€

Παράδοση σε 4 - 15 ημέρες
EFB PIGTAIL SC SINGLEMODE APC 8 (12 τεμ) LSZH O1015.2

Κωδικός plus26:

MPN: O1015.2

40,24€

Παράδοση σε 4 - 15 ημέρες
COUPLER LC DUPLEX MULTIMODE

Κωδικός plus26: 9230

MPN: EA1005

2,18€

Άμεσα Διαθέσιμο
Digitus Coupler Lc Duplex Singlemode DN-96007-1

Κωδικός plus26:

MPN: DN-96007-1

1,64€

Άμεσα Διαθέσιμο
ΕFΒ Front panel SC Simplex/E2000® Simplex/MTRJ/LC Duplex VSB-FP-SW-24SC-S

Κωδικός plus26:

MPN: VSB-FP-SW-24SC-S

8,87€

Παράδοση σε 4 - 15 ημέρες
Digitus mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km DN-81004

Κωδικός plus26:

MPN: DN-81004

34,10€

Άμεσα Διαθέσιμο
Digitus Sfp Module Lc Giga Multi Mode 0,55Km Hp Compatible DN-81000-01

Κωδικός plus26:

MPN: DN-81000-01

33,42€

Άμεσα Διαθέσιμο
Digitus Transceiver Rj45-F/O Sc 10/100/1000 Multimode 0.5km DN-82120-1

Κωδικός plus26: 4224-401

MPN: DN-82120-1

The media converters from DIGITUS® are the ideal solution for the migration of copper and fiber network signals. From now on, you are able to access the fiber technology and transfer network signals over several kilometers without renewing your whole network infrastructure. The huge variety of products fulfil your individual needs. The intiutive operation guarantees a quick and easy installation. Years of experience and a wide range of products lets DIGITUS® become a reliable partner for your network.

79,90€ 109,62€

Παράδοση σε 4 - 15 ημέρες
Digitus Transceiver Rj45-F/O Sc 10/100/1000 Singlemode 10Km

Κωδικός plus26:

MPN: DN-82121-1

109,12€

Άμεσα Διαθέσιμο
Digitus Sfp Module Lc Giga Single Mode 20Km DN-81001

Κωδικός plus26:

MPN: DN-81001

20,32€

Άμεσα Διαθέσιμο
EFB COUPLER SC/ST DUPLEX ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 53307.34

Κωδικός plus26:

MPN: 53307.34

3,96€

Παράδοση σε 4 - 15 ημέρες
EFB COUPLER LC 4X ( ΜΕΓΕΘΟΣ DSC ) OM3 53355.32

Κωδικός plus26:

MPN: 53355.32

7,91€

Παράδοση σε 4 - 15 ημέρες
Tp-Link SFP MODULE LC GIGA MULTIMODE 550m TL-SM311LM

Κωδικός plus26:

MPN: TL-SM311LM

14,90€

Άμεσα Διαθέσιμο
DΙGΙΤUS SFP MODULE LC MULTI MODE DΙGΙΤUS0nm 155Mbps DN-81101

Κωδικός plus26:

MPN: DN-81101

29,87€

Άμεσα Διαθέσιμο
Digitus TRANSCEIVER RJ45-F/O ST 10/100/1000 MULTIMODE 0.5km DN-82110-1

Κωδικός plus26:

MPN: DN-82110-1

109,12€

Παράδοση σε 4 - 15 ημέρες
Roline Fibre Optic Adapter ST/SC Simplex Single-Mode Z 21.17.0101

Κωδικός plus26: 160444

MPN: 21.17.0101-50

0,41€

Άμεσα Διαθέσιμο
Value Portable Laser Fiber Checker 13.99.3011

Κωδικός plus26:

MPN: 13.99.3011-25

54,42€

Παράδοση σε 4 - 15 ημέρες
Digitus Coupler Lc Duplex Multimode DN-96009-1

Κωδικός plus26:

MPN: DN-96009-1

3,00€

Άμεσα Διαθέσιμο
Digitus Transceiver Rj45-F/O Sc 10/100 Singlemode 20Km Sm Bidir A DN-82022

Κωδικός plus26:

MPN: DN-82022

54,42€

Άμεσα Διαθέσιμο
Manhattan Coupler Sc Singlemode Simplex

Κωδικός plus26:

MPN: 760607

1,36€

Άμεσα Διαθέσιμο
EFB F/O ΠΡΙΖΑ ΕΠΙΤΟΙΧΗ 2Χ MULTISYSTEM (SCLCST) LSZH ET-25171

Κωδικός plus26:

MPN: ET-25171

11,97€

Παράδοση σε 4 - 15 ημέρες
Digitus Sfp Module Rj45 Gigabit DN-81005

Κωδικός plus26:

MPN: DN-81005

46,24€

Άμεσα Διαθέσιμο
Digitus SFP MODULE LC 10GIGA SINGLE MODE DDM DN-81201

Κωδικός plus26:

MPN: DN-81201

70,93€

Άμεσα Διαθέσιμο
EFB Splice Cassette Cover

Κωδικός plus26: 53100201

MPN: 53100201

0,87€

Άμεσα Διαθέσιμο
EFB Coupler Sc Simplex Singlemode

Κωδικός plus26:

MPN: 53302.31

1,09€

Άμεσα Διαθέσιμο
COUPLER LC/APC DUPLEX SINGLE MODE

Κωδικός plus26: 9192

MPN: 53343.31

3,00€

Άμεσα Διαθέσιμο
EFB COUPLER LC 4X ( ΜΕΓΕΘΟΣ DSC ) SM 53353.3

Κωδικός plus26:

MPN: 53353.3

10,90€

Άμεσα Διαθέσιμο
Digitus SFP MODULE LC GIGA SINGLE MODE (SIMPLEX) 20km DN-81003

Κωδικός plus26:

MPN: DN-81003

29,87€

Άμεσα Διαθέσιμο
EFB Coupler Sc Duplex Multimode Om3

Κωδικός plus26:

MPN: 53356.1

2,59€

Άμεσα Διαθέσιμο
EFB Coupler Fc/Pc Single Mode

Κωδικός plus26:

MPN: 53344.3

3,00€

Άμεσα Διαθέσιμο
Tp-Link TRANSCEIVER RJ45-F/O SC 1G MULTIMODE 0.55km MC200CM v4

Κωδικός plus26:

MPN: MC200CM

36,00€

Άμεσα Διαθέσιμο
EFB Pigtail Lc Singlemode Apc 8 (12 Τεμ) Lszh

Κωδικός plus26:

MPN: O0482.2

40,24€

Άμεσα Διαθέσιμο
Roline COUPLER ST/SC Duplex SingleMode 21.17.0121

Κωδικός plus26:

MPN: 21.17.0121-50

0,27€

Άμεσα Διαθέσιμο
EFB Coupler St Singlemode

Κωδικός plus26:

MPN: 53103.3

0,95€

Άμεσα Διαθέσιμο
ΕFΒ Front panel SC Simplex/E2000® Simplex/MTRJ/LC Duplex VSB-FP-SW-12SC-S

Κωδικός plus26:

MPN: VSB-FP-SW-12SC-S

8,87€

Παράδοση σε 4 - 15 ημέρες